Spotkanie warszawskiego SKW 5.04

with Brak komentarzy
View Calendar
05/04/2019 18:00 - 21:00
ORP Warszawa,
Address: Wolska 46/48, Warszawa

Kolejne robocze spotkanie warszawskiego Społecznego Komitetu Wyborców.

Wysłuchania obywatelskie coraz bliżej. Mieliśmy już próbną sesję, mamy przygotowane pytania i scenariusz wysłuchania. Tworzymy bazę ekspertów i moderatorów, negocjujemy dostępność sal na wysłuchania, rozsyłamy zaproszenia do kandydatów. Nasz projekt Obywatele Mają Głos cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zgłaszają się do nas osoby chcące pomóc w organizacji, eksperci chcący uczestniczyć w wysłuchaniach i rekomendacjach i sami kandydaci, którzy chcą się poddać obywatelskiemu wysłuchaniu.

Mamy już biuro, które ogarnie całą stronę organizacyjną i skoordynuje terminy dostępności kandydatów, ekspertów, moderatorów i sal - niełatwe zadanie. Chcesz pomóc albo dowiedzieć się więcej - napisz na biuro@obywatelemajaglos.pl.

Na spotkaniu będziemy omawiać organizacyjne szczegóły wysłuchań, ustalać listę zadań i je rozdzielać między osoby chętne do pomocy. Porozmawiamy o rekomendacjach - przygotowany jest już wstępny scenariusz rekomendacji, dyskutujemy nad szczegółami.

Przyjdą do nas goście - dwaj eksperci unijni, którzy zadeklarowali pomoc w projekcie Obywatele Mają Głos.

 

Spotkanie będzie transmitowane na Zoom - kanał dostępny dla członków SKW. Zapraszamy do udziału on-line również osoby z regionów.

Do zobaczenia!